Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçenin farklı noktalarında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Pekyatırmacı, Tırsan Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

Selçuklu’da her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye büyük önem veren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mahalle ve esnaf ziyaretlerini Tırsan Sanayi Sitesi’yle sürdürdü. 

İş yerlerini ziyaret eden Başkan Pekyatırmacı, esnaflarla görüşerek istişarelerde bulundu, gelen istek ve önerileri dinledi.

Başkan Pekyatırmacı; “İlçemize yakışır eser ve projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz”

Göreve başladıkları günden bu yana her gün büyüyen bir azim ve sevda ile Selçuklu’ya hizmet etmenin gayretinde olduklarını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,“ İlçemize kazandırılan her eser ve hizmetin temelinde istişare kültürü ve ortak akıl en büyük rehberimiz oldu.  Hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla ziyaret ve istişarelere büyük önem veriyor ilçemizin her mahallesini her sokağını ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. İlçemize yapılan hizmetleri anlattığımız ziyaretlerde hemşehrilerimizden gelen istek ve önerilerini dinliyor, geleceğin daha yaşanabilir bir Selçuklusu için istişarelerde bulunuyoruz. Bizleri gülen yüzleri ve sıcak muhabbetleri ile misafir eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde de Selçuklumuzun kadim kültürüne sadık kalarak, ilçemize yakışır eser ve projeleri hayata geçirmeye ve ilçemizi değer katmaya devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın ve bizleri Selçuklumuza hizmet etmeye vesile kılsın” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x